You are here:EDYCJA 2011»Ksiażki zgłoszone»Książki popularnonaukowe»Być kobietą i nie zwariować
poniedziałek, 13 czerwiec 2011 14:15

Być kobietą i nie zwariować

Katarzyna Miller, Monika Pawluczuk
Wydawnictwo W.A.B.
Warszawa 2010

Jak być kobietą szczęśliwą? Jak być pewną siebie? Jak nie być ofiarą? Takie pytania zadaje sobie wiele współczesnych kobiet. W książce Być kobietą i nie zwariować znajdujemy przykłady najbardziej typowych kobiecych problemów. To swobodna rozmowa kilkunastu kobiet, zapis warsztatów psychoterapeutycznych, w których brały udział. Ta forma przekazu daje poczucie współuczestnictwa i może zainteresować podobnymi warsztatami także inne kobiety. Książka dla kobiet szukających szczęścia... w sobie.

Dwanaście kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych (singielki, mężatki, rozwódki) spotyka się na kilkudniowej terapii, aby ulepszyć swoje życie. Stopniowo wychodzą na jaw ich problemy. Kobiety docierają do ukrytych przyczyn złego samopoczucia. Zaczynają inaczej oceniać siebie i widzą przed sobą nowe możliwości. 

 

Katarzyna Miller jako terapeutka daleka jest od wygłaszania prawd absolutnych. Wie, że każda kobieta jest inna. Nie nakłania do wywrócenia życia do góry nogami, ale pomaga odnaleźć wewnętrzną siłę, by ze spokojem stawić czoła światu.

IX Edycja

Nagroda Teofrasta 2013 LOGO male

Organizator

logo_charaktery

Patronat honorowy

Partner

 

swe logo

 
2009-2018 © nagrodateofrasta.eu