You are here:EDYCJA 2011»Ksiażki zgłoszone»Książki popularnonaukowe»Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze
poniedziałek, 13 czerwiec 2011 14:38

Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze

Anna Sasin
Helion  SA
Gliwice 2010

„Znakomity poradnik, kwestionujący wszystkie dotychczasowe metody odchudzania, zwracający uwagę na ogromną rolę emocji i pozytywnego myślenia w tym procesie. Zaskakujący, dający do myślenia, oparty na przykładach z życia wziętych”.

Opis:
Psychologia odchudzania
5 kroków do sukcesu w odchudzaniu
Głodne emocje
Przyczyny powstawania nadwagi
ABC żywienia
Programy żywieniowe 1800, 1400 oraz 1200 KCAL
Proste sposoby na relaks i aktywność fizyczną
Nie taka waga straszna, jeśli ją oswoisz

Kiedy rozmowy kobiet zaczynają krążyć wokół zrzucania kilogramów, wyboru diet, odpowiednich treningów i sposobów na piękną sylwetkę, postronny słuchacz z całą pewnością mógłby uznać nas za „istoty odchudzające się”. Ile razy Ty sama wdrażałaś nowy program pozbycia się zbędnego balastu? Jak często tworzysz nowy jadłospis, który ma ułatwić Ci uzyskanie wymarzonych kształtów? Czy pamiętasz jeszcze, że „jojo” pierwotnie oznaczało śmieszną zabawkę, a nie efekt spędzający Ci sen z powiek?

Cały ten proces ulegnie zmianie, jeśli przestaniesz wciąż tuczyć swoje emocje! Tak, tak – odchudzanie zaczyna się w Twojej głowie. Zwykle szperasz w nocy w lodówce lub zjadasz ogromną porcję lodów zamiast obiadu nie dlatego, że jesteś głodna. W taki właśnie sposób zajadasz różne smutki, stres, niskie poczucie własnej wartości czy złość. Bardzo często uczucia te spowodowane są Twoim wyglądem. Czy to nie absurd? Jak przerwać to błędne koło?

To, czego potrzebujesz, nazywa się programem coachingu zdrowia „PsychoDietetyka”. Wszelkie diety cud i środki wspomagające odchudzają jedynie Twój portfel. Coaching zakłada, że posiadasz wewnętrzny potencjał, pozwalający na skuteczne rozwiązanie problemów z wagą. Osiągnięcie trwałych efektów jest możliwe wyłącznie poprzez zmianę nawyków i rozwój osobowości. A skoro podjęłaś wyzwanie, zaczynamy wspólne chudnięcie!
Zdefiniuj swój cel.
Wybierz optymalną metodę.
Bądź konsekwentna.
Nie pozwól, aby efekt jojo zniszczył Twój wysiłek.
Dbaj o siebie i ciesz się wolnością.

IX Edycja

Nagroda Teofrasta 2013 LOGO male

Organizator

logo_charaktery

Patronat honorowy

Partner

 

swe logo

 
2009-2018 © nagrodateofrasta.eu