You are here:EDYCJA 2013»Książki zgłoszone»Książki popularnonaukowe»Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało mogą zwalczyć choroby
poniedziałek, 03 czerwiec 2013 15:35

Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało mogą zwalczyć choroby

Alicja Grzesiak
Helion
Gliwice 2012

OD WYDAWCY:


Choroby przewlekłe, jedna z bardziej uciążliwych plag XXI wieku, towarzyszą nam każdego dnia. Nowotwory, alergie, lęki i depresja w mniejszym lub większym stopniu dopadają wszystkich, a nieustający stres przyczynia się do ich rozpowszechniania. Jednak wcale nie jesteśmy skazani na to, by takie choroby zatruwały nam życie! Można im zapobiegać oraz skutecznie rozprawiać się z nimi dzięki sile własnego umysłu!

Najszybszą drogę do celu wskaże Ci ta oto książka. Poznaj najlepsze sposoby walki z chorobami cywilizacyjnymi i bólem w życiu codziennym. Dowiedz się więcej o tym, jak funkcjonuje układ immunologiczny i co to jest psychoneuroimmunologia. Odkryj związki między ciałem i umysłem, wykorzystaj możliwości, jakie dają hipnoza oraz inne metody terapeutyczne. Przekonaj się, jak ważny jest instynkt zdrowienia i jak potężnym źródłem sił do walki z chorobą są Twoje myśli i przekonania. Skończ z czarnowidztwem i ciesz się dobrym zdrowiem!

X Edycja

Nagroda Teofrasta 2013 LOGO male

Organizator

logo_charaktery
2009-2018 © nagrodateofrasta.eu