You are here:EDYCJA 2015»Książki nominowane»Subiektywna psychologia biznesu
piątek, 02 październik 2015 12:26

Subiektywna psychologia biznesu

Paweł Fortuna - doktor psychologii, trener, coach, power speaker. Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego i w Instytucie Psychologii KUL.
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Dr Hab. Michał Harciarek: Książka jest zbiorem dobrze opisanych obserwacji autora, który od wielu lat jako psycholog związany jest z ze środowiskiem biznesu. Zawarte w monografii spostrzeżenia i refleksje pobudzają do myślenia, nie tylko na temat relacji w miejscu pracy, ale także szeroko rozumianego funkcjonowania jednostki w społeczeństwie. Co bardzo wartościowe, Autor z dużym dystansem opowiada też o naszej (polskiej) specyfice zachowania i podejścia do pracy, próbując w sposób błyskotliwy i często żartobliwy wyjaśnić pewne zjawiska, które w wielu momentach utrudniają nam odniesienie sukcesu. Książka, choć napisana na pozór dość intuicyjnie, w wielu fragmentach przybliża czytelnikowi teorię psychologiczną, co jest jej dużym walorem.

Dodatkowo atutem publikacji jest to, że czyta się ją wręcz doskonale, nie tylko ze względu na język i estetykę wydania, ale także objętość poszczególnych podrozdziałów (haseł). Przede wszystkim jednak publikacja pobudza czytelnika do pracy nad sobą / rozwojem osobistym, przekonując, że dzięki własnej pasji i dobrze ugruntowanym wartościom nie tylko możemy sami odnieść sukces, ale również zarazić swoimi zawodowymi zainteresowaniami innych ludzi (współpracowników).

IX Edycja

Nagroda Teofrasta 2013 LOGO male

Organizator

logo_charaktery

Patronat honorowy

Partner

 

swe logo

 
2009-2018 © nagrodateofrasta.eu